Logo Gymnázia Uničov

Vítejte

na webu prezentující 1. Mezinárodní studentskou vědeckou konferenci Gymnázia Uničov (Kde to je?). Tato konference proběhla ve středu 21. dubna v sále uničovského městského kina, a to díky finanční podpoře ze strany Olomouckého kraje, města Uničova a firmy Martech Holding.. Třináct příspěvků bylo představeno ve třech sekcích: humanitní, přírodovědně-technické a ekologické. Na tomto webu naleznete všechny soutěžní i nesoutěžní prezentace, které se na 1. MSVK objevily. Dále zde jsou publikovány texty k těmto prezentacím. Můžete si přečíst více informací o této konferenci. Nechybí ani fotografie a videa. Naleznete tu i seznam pedagogů a studentů, kteří 1. MSVK organizovali nebo s organizací pomáhali. Kdyby jste se na tomto webu ztratili nebo nenašli to co jste hledali, zkuste použít mapu webu. Příjemně se bavte!

Tisková zpráva | Článek na stránkách SOC.cz


Gymnázium Uničov

Gymnázium Uničov slaví 140 let!

Chodíte do páté nebo deváté třídy? Bydlíte v okolí Uničova? Nevíte kam na střední školu? Není pro Vás právě Gymnázium Uničov ta pravá volba?

Více informací

Prezentace studentů

Ilustrační foto

Prohlédněte si tady na webu všechny prezentace, které se objevily na 1. Mezinárodní studentské vědecké konferenci v Uničově. 4 státy, 13 prezentací.

  • Prezentace jsou v online podobě.
  • Prezentace se dají stáhnout do počítače.
  • Prezentace jsou rozděleny podle sekcí.
Více informací

Texty k prezentacím

Ilustrační foto

K prezentacím byly napsány i doprovodné texty. I ty si můžete přečíst přímo na tomto webu. Všechny tyto texty byly publikovány v Seznamu abstraktů z 1. MSVK 2010.

  • Texty jsou v online podobě.
  • Texty se dají stáhnout do počítače.
  • Texty jsou rozděleny podle sekcí.
Více informací