Den otevřených dveří a školní mikulášský jarmark 2016

jarmark 2016dod 2016Gymnázium Uničov zve všechny zájemce o studium i širokou veřejnost na Den otevřených dveří v pondělí 12. prosince od 14 do 18 hodin. Budete mít možnost nahlédnout do moderně vybavených učeben, studenti gymnázia vás provedou areálem školy i sportovní halou. Uvidíte, jak gymnazisté umí naprogramovat robota, prezentace zahraničních aktivit školy, můžete zhlédnout i ukázky výukových pořadů ve 3D. Jsou pro vás připraveny ukázky fyzikálních a chemických pokusů a další zajímavý program. Prima a sekunda zvou všechny návštěvníky na divadelní představení pohádky v anglickém jazyce, uskuteční se i recitační soutěž pro žáky základních škol. V 16:00 proběhne informační beseda s ředitelem školy. Nedílnou součástí letošního Dne otevřených dveří bude i Školní mikulášský jarmark s celou řadou překvapení!
Studenti a zaměstnanci gymnázia se těší na vaši návštěvu.

YouTubeYouTube

Den otevřených dveří 2015

dod 2015jarmark 2015V pondělí 7. prosince 2015 od 14:00 do 18:00 proběhne v budově školy a v TV Komplexu Den otevřených dveří. Zveme všechny současné, stávající i budoucí fandy školy, jejich rodiče a širokou veřejnost, aby se přišli v předvánoční atmosféře přesvědčit o stálém vývoji Gymnázia Uničov. Mimo jiné, od minulé návštěvy, stojí za povšimnutí inovované vybavení vstupního vestibulu a nová moderní učebna biologie. Pokud si myslíte, že se v budovách gymnázia nevyznáte, buďte bez obav, hned od vchodu Vám budou k dispozici průvodci z řad našich žáků, kteří Vás ochotně provedou všemi zajímavostmi školy. Nedílnou součástí letošního Dne otevřených dveří bude také Školní mikulášský jarmark s celou řadou překvapení!!
V 16:00 proběhne informační beseda o studiu s ředitelem školy pro budoucí zájemce v prezentačním sále - učebna č.13.

Den otevřených dveří 2014

dod 2014V pondělí 8. prosince 2014 od 14:00 do 18:00 proběhne v budově školy a v TV Komplexu Den otevřených dveří. Zveme všechny malé i velké zájemce o studium, jejich rodiče, bývalé studenty a širokou veřejnost, aby se přišli v předvánoční atmosféře přesvědčit o stálém vývoji Gymnázia Uničov. Pokrok zaznamenáte jak v odborných učebnách, tak i třeba ve sportovním komplexu či prezentačním sále, navíc si určitě všimnete nově dokončené revitalizace zateplení budovy a výměny oken. Pokud si myslíte, že se v budovách gymnázia nevyznáte, buďte bez obav, hned od vchodu Vám budou k dispozici průvodci z řad našich starších žáků školy, kteří Vás ochotně provedou všemi zajímavostmi studia. Nedílnou součástí letošního Dne otevřených dveří bude i Školní mikulášský jarmark s celou řadou překvapení!!
V 16:00 proběhne informační beseda o studiu s ředitelem školy pro budoucí zájemce v prezentačním sále - učebna č.13.

baner 2016

Investice do rozvoje vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

Programování do škol

SCIO

SCIO ocenění

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra