Stránky předmětů

Úspěch v astronomické soutěži 2014

astronom 2014Na loňské úspěchy navazují mladí astronomové naší školy. Družstvo ve složení Anička Wrnatová (kvinta), Monika Šenková (septima) a Karolína Ivanecká (sexta) porazilo všechny své soupeře v prvním kole astronomické soutěže, kterou každoročně pořádá DDM Uničov. Gratulujeme a přejeme stejný úspěch i v dalších kolech.

PK fyziky

Umístění v Bienále

bienale gottwaldbienale valkovaV přehlídce výtvarných prací žáků a studentů škol a školských zařízení olomouckého regionu, získali čestné uznání Jana Válková a Lubomír Gottwald (z loňské IV). Odbornou porotu zaujali výtvarným zpracováním kubistických zátiší.
Vernisáž výstavy se uskuteční 4. 11. 2014 v Galerii Konvikt v Olomouci.

Anglická knihovna

Zveme všechny studenty do znovu otevřené a doplněné anglické knihovny (kabinet AG – 39). Kdykoliv si můžete vypůjčit anglické knihy od těch nejjednodušších adaptací až po klasické originály.
Neváhejte, because reading is a way to better English.

pdfEnglish Library350.75 KB

Příprava na zkoušky FCE

Studenti vyššího gymnázia mají v letošním školním roce 2014/2015 možnost začít s přípravou na mezinárodně uznávanou zkoušku z Ag - FCE. Tohoto studia je možné využít i jako přípravu k maturitní zkoušce.
Bližší informace - kabinet Ag, Mgr. Kropáčová a nástěnka předmětu.

TalkTalk - kurz anglického jazyka na uničovském gymnáziu

kurz agV týdnu 16.–20. 6. 2014 se naši studenti zúčastnili kurzu angličtiny, který jsme uspořádali společně s agenturou TalkTalk. Tato společnost se sídlem v Bratislavě se specializuje na konverzační kurzy vysoké kvality pod vedením zkušených kvalifikovaných odborníků. Největší výhodou je, že vyučující – rodilí mluvčí -  přijedou přímo do školy, kde se studentům věnují 6 hodin denně. Do kurzu se přihlásilo více než 55 studentů. Dvě třetiny již získaly Cerifikáty, pro třetí skupinu je kurz připraven na začátek září. Všichni studenti byli z netradiční výuky přímo nadšeni a využívali možnost konverzace s lektory i ve svém volném čase mimo vyučování, aby si tak v praxi vyzkoušeli a prověřili své jazykové schopnosti. Sami lektoři Patrick Partington z Velké Británie a Ryan Hanchera z USA hodnotili celý průběh kurzu jako velmi uspokojivý a s úrovní angličtiny našich studentů byli nadmíru spokojení. Celkovou úspěšnost této akce dokresluje i zájem samotných účastníků kurzu včetně dalších studentů o jejím pokračování.

Mgr. Světlana Kropáčová

Matematický klokan 2014

V pátek 21. března 2014 proběhla na našem gymnáziu soutěž Matematický klokan. Soutěže se zúčastnili všichni studenti nižšího gymnázia a vybraní studenti vyššího gymnázia.

pdfVýsledky199.76 KB

baner 2016

Investice do rozvoje vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

Programování do škol

SCIO

SCIO ocenění

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra