Organizace školního roku

Podrobný časový plán školního roku 2018 - 2019

Září

  • 3.9. Zahájení školního roku
  • 4.9. Prima - předávání učebnic
  • 5.9. VIII - výstava Vzpoura místo jásotu
  • 6.9. IV - výstava Vzpoura místo jásotu
  • 7.9. Odevzdat osvobození a úlevy z TV a ZPS
  • 10.9. 8:00 Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín (uč. 13)
  • 11.9. 13:30 Burza učebnic - učebna č.7
  • 12.9. 1.A - Městská knihovna Uničov, exkurze
  • 19.9. Prima - Městská knihovna Uničov, exkurze
  • SVS 3. ročník - DOD ve Vincentinu Uničov

 Říjen

  • 1.-4.10. P-centrum (I, II, III, IV)
  • 3.-5.10. VIII -  Literární a historická exkurze Praha
  • 8.10. Divadlo v Ag DDM Olomouc (IV, V, VI)
  • 10.10. Exkurze Planetárium Brno (1.A, V)
  • 10.-12.10. 4.A -  Literární a historická exkurze Praha
  • 15.-19.10. Výměnný pobyt Laichingen (hosté u nás)
  • 16.10. Společný koncert školních orchestrů GYMUN a GAS Laichingen
  • 29.-30.10. Podzimní prázdniny
  • I - exkurze památky Uničov
  • I - exkurze Pevnost poznání Olomouc (program - Planetárium, Nudná čísla)
  • II - exkurze Pevnost poznání Olomouc (program - To je bomba, Nudná čísla)
  • I, V, 1.A - beseda Archeologie na Uničovsku

Listopad

  • 1.11. N. Winton - Síla lidskosti (program v kině)
  • 15.11. 16:00 Třídní schůzky, plenární schůze SRPŠ
  • 15.11. 16:30 Informace výchovného poradce maturitním ročníkům a rodičům
  • 17.11. Státní svátek
  • 21.-22.11. Scholaris - prezentace středních škol Olomouc
  • II - Čistírna odpadních vod Uničov, exkurze
  • IV - exkurze Pevnost poznání Olomouc (program - Záhadná látka beze jména, matematické hádanky a rébusy)

Prosinec

  • 3.12.  4.A+VIII - Uzávěrka přihlášek žáků ke společné i profilové části maturitních zkoušek
  • 3.12. Vánoční koncert
  • 10.12. Od 14:00 Den otevřených dveří a Vánoční jarmark
  • 10.12. 16:00 Informační beseda o možnostech a parametrech studia na gymnáziu v Uničově
  • 20.12. Maturanti - nácvik na Studentskou lyru
  • 21.12. Studentská lyra
  • 23.12.-2.1. Vánoční prázdniny

Leden

  • 3.1. Zahájení výuky v novém kalendářním roce
  • 6.-12.1. Lyžařský výcvikový kurz Kunčice - II, V, 1.A
  • 18.1. Ples SRPŠ, Šternberk
  • 23.1. Uzavření klasifikace za 1. pololetí
  • 31.1. Vydávání pololetních vysvědčení

Únor

  • 1.2. Pololetní prázdniny
  • I, III, IV - divadelní představení MD Olomouc

Březen

  • 11.-17.3. Jarní prázdniny
  • 3.A, VII - Divadelní představení MD Olomouc

Duben

  • Přijímací zkoušky do čtyřletého studia (1. kolo)
  • Přijímací zkoušky do osmiletého studia (1. kolo)
  • 18.-19.4. Velikonoční prázdniny
  • 25.4. 16:00 - 17:00  Konzultační třídní schůzky a plenární schůze SRPŠ
  • 25.4. 4.A, VIII - Uzavření klasifikace
  • 30.4. 4.A, VIII - Předávání vysvědčení, poslední zvonění
  • III - exkurze Pevnost poznání Olomouc (téma - Redoxní chameleon, Matematické hádanky a rébusy)
  • VII, 3.A - Anatomické muzeum LF UPOL, transfúzní stanice
  • IV - geologická exkurze (katedra geologie UPOL)

Květen

  • 2.-6.5. 4.A, VIII Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
  • 3.5. Majáles
  • 9.-10.5. Ředitelské volno
  • 13.-17.5. 4.A, VIII Studijní volno
  • 20.-23.5. 4.A, VIII Ústní MZ společné i profilové části
  • 27.5-1.6. Výběr školy - zájezd do Londýna
  • IV + výběr školy - Gross Rosen, exkurze
  • VI, 2.A - animační program Arcidiecézní muzeum Olomouc, koncert MFO

Červen

  • 3.6. Generální zkouška orchestru v Koncertní síni
  • 3.6. 16:00 Slavnostní předávání maturitních vysvědčení v Koncerní síni
  • 10.-14.6. 3.A, VII STK Kunčice
  • 17.6. 16:00 Informační schůzka pro rodiče budoucích žáků 1.A a primy
  • 24.6. Úklid školy, filmové představení
  • 25.6. Školní výlety
  • 26.6. Sportovní den
  • 27.6. Slavnostní zakončení školního roku v Koncertní síni
  • 28.6. Vydávání vysvědčení
  • VII+3.A - Terénní exkurze Bradlo
  • VII+3.A - Pivovar Litovel, exkurze
  • Prima - terénní zeměpisné cvičení Uničov
  • V, 1.A - exkurze Pevnost poznání Olomouc (program - Ovocná bakterie)
  • 1.7.-31.8. Hlavní prázdniny

baner 2016

Podpora škol formou projektů

sablony 2018

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

programovani do skol

Nenech to být

nntb2

SCIO

SCIO ocenění

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra