Úspěchy našich žáků

Fyzikální olympiáda - okresní kolo 2019

3.dubna 2019 se na DDM v Olomouci uskutečnilo okresní kolo FO pro kategorie E a F. Všichni naši zástupci z tercie a kvarty se stali úspěšnými řešiteli! Mikuláš Pik z tercie obsadil se ztrátou jediného bodu vynikající 2. místo v kategorii F.  Skvěle ho doplnili Magda Smyčková na 5. místě a Ladislav Polách na 7. místě. V kategorii E se nejvýše prosadil Petr Kovář z kvarty, když obsadil 4. místo. Jeho spolužáci Dalibor Ocenášek, Klára Kotlánová a Matyáš Pik se seřadili na místě sedmém až devátém. Pro Petra, Dalibora a Kláru znamená jejich bodový zisk postup do krajského kola soutěže.
Všem uvedeným gratulujeme, děkujeme za vynikající reprezentaci a kvartánům přejeme hodně štěstí v pokračování soutěže.

Školní přehlídka SOČ 2019

Také v letošním školním roce se našli odvážní a mimořádně talentovaní studenti, kteří se pustili do vědeckého výzkumu - ať už ve spolupráci se svými učiteli, nebo s akademiky z Univerzity Palackého. Školní přehlídky Středoškolské odborné činnosti se zúčastnili Jasmína Růžičková (obor zdravotnictví), Žofie Vitešníková, Tereza Pavlů (obě obor biologie) a Jakub Salaj (obor fyzika).
Jejich prezentace byly vynikající a přejeme jim mnoho úspěchů v okresním kole.

Krajské kolo olympiády v české jazyce 2019

Ve čtvrtek 4. dubna se v Olomouci konalo krajské kolo OČJ.  Stejně jako v minulých dvou letech i letos nás s velkým úspěchem reprezentovala Štěpánka Mikulíková ze sexty. Tentokrát se umístila na 3. místě. Toto místo bohužel Štěpánce nezaručuje automatický postup po kola ústředního (celostátního). Ale pevně věříme, že  vypracování slohového úkolu porotu ústředního kola natolik zaujme, že nakonec bude k účasti do nejvyššího kola přizvána.
Držíme jí móóóc pěsti!

Prezentiáda - krajské kolo 2019

Studentky našeho gymnázia, Kristýna Hrozová a Kateřina Havlíčková ze sexty, se opět po roce pustily do soutěže Prezentiáda. Jak již název napovídá, smyslem je vytvořit poutavou prezentaci na dané téma, v prvním kole porota vybírá nejlepší návrhy. Jejich autoři pak měli 5. dubna v krajském kole  příležitost prezentacím "vdechnout život" svým výstupem před porotou. Naše studentky zvolily téma "Ta dnešní mládež" a udělaly dobře, jelikož v krajském kole zvítězily a postoupily do grandfinále, které se bude konat v Brně 25. - 26. dubna.
Gratulujeme a přejeme další úspěch!

baner 2016

Podpora škol formou projektů

sablony 2018

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

programovani do skol

Nenech to být

nntb2

SCIO

SCIO ocenění

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra