Úspěchy našich žáků

Anežka Hračová na olympiádě mládeže 2020

Naše žákyně Anežka Hračová z kvinty se svými výkony na ledě probojovala do hokejové reprezentace žen v kategorii U16. Tento tým se v těchto dnech zapojil do nejvýznamnější světové soutěže pro mládež. Ve švýcarském Lausanne začaly třetí zimní olympijské hry mládeže. Soutěží se celkem v šestnácti sportech a účastníci se kromě bojů o medaile můžou i vzdělávat na přednáškách. Součástí her je totiž edukativní program. Sportovci mohou projít nejen semináři nebo přednáškami, ale dokonce i diskusemi s jednotlivými profesionály.
Věříme, že Anežka medaili přiveze. Fandíme celému kolektivu a Anežce děkujeme za reprezentaci školy.

Best in English 2019

Studenti našeho gymnázia i letos zabodovali v soutěži Best in English, které se zúčastnilo celkem 624 středních škol a 16 462 studentů z 25 států. Naše Julie Šenková z oktávy se umístila na úžasném 232. místě. Mezi 10 nejúspěšnějších soutěžících z naší školy patří kromě skvělé Julie také: Pavel Chlup ze septimy, Tomáš Klaban z oktávy, Nikola Kobzová z oktávy, Jakub Hladiš ze septimy, Štěpánka Mikulíková ze septimy, Michal Mencl z kvinty, Kateřina Sochová z oktávy, Jakub Salaj ze septimy a Daniela Dorušáková z kvinty. Všem studentům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Ing. Hana Menclová

Přírodovědný klokan a Astronomická soutěž 2019

Jsme velmi rádi, že po kratší odmlce o sobě dal opět vědět Štěpán Ptáčník ze sexty.
V soutěži Přírodovědný klokan Štěpán zvítězil ve školním kole v kategorii Junior. Získané body mu navíc stačily k vynikajícímu 5. místu v okresním kole a k 8. místu v krajském kole!
Gratulujeme!
Se svými spolužačkami Michaelou Trundovou a Idou Havránkovou vytvořili družstvo, které se zapojilo do Astronomické soutěže, kterou pořádá DDM Uničov. V prvním kole této soutěže se jim podařilo zvítězit! Přejeme jim hodně štěstí v další fázi soutěže a děkujeme za reprezentaci školy.

Celostátní přehlídka SOČ 2019

Nová hvězda školy Jasmína Lia Růžičková nás skvěle reprezentovala v závěrečné části Středoškolské odborné činnosti, kterou bylo celostátní kolo. Jasmína se svou prací z oboru zdravotnictví nazvanou Stanovení kofeinu ve vybraných vzorcích a jeho vliv na lidský organismus zvítězila v okresním i krajském kole. Skvěle si vedla také na nejvyšší úrovni a zaslouženě jí patří vynikající 6. místo!
Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci.

baner 2016

Podpora škol formou projektů

sablony 2018

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

programovani do skol

Nenech to být

nntb2

SCIO

SCIO ocenění

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra