Úspěchy našich žáků

Mladí fyzikové opět úspěšní!

Výborná zpráva k nám dorazila od okresní komise fyzikální olympiády. Naše Magda Smyčková z kvarty se v okresním kole Fyzikální olympiády kategorie E umístila na vynikajícím 3. místě a tímto si také zajistila postup do kola krajského. V kategorii F se stali úspěšnými řešiteli terciáni Richard Plachý na 5. místě a Matyáš Malina na 10. místě.
Všem děkujeme za reprezentaci školy a Magdě budeme fandit v další fázi soutěže.

Olympiáda v českém jazyce 2020

V pondělí 20. ledna 2020 jsme se zúčastnili okresního kola Olympiády v českém jazyce. Z naší školy se nejlépe umístila Štěpánka Mikulíková, která ve své, druhé kategorii obsadila 2. místo a postupuje do kola krajského. V první desítce se ještě umístila studentka kvinty Pavla Berková. Pěkné 7. místo v 1. kategorii obsadila Hana Doubravová z kvarty.  Děvčatům gratulujeme ke skvělému úspěchu.

Anežka Hračová na olympiádě mládeže 2020

Naše žákyně Anežka Hračová z kvinty se svými výkony na ledě probojovala do hokejové reprezentace žen v kategorii U16. Tento tým se v těchto dnech zapojil do nejvýznamnější světové soutěže pro mládež. Ve švýcarském Lausanne začaly třetí zimní olympijské hry mládeže. Soutěží se celkem v šestnácti sportech a účastníci se kromě bojů o medaile můžou i vzdělávat na přednáškách. Součástí her je totiž edukativní program. Sportovci mohou projít nejen semináři nebo přednáškami, ale dokonce i diskusemi s jednotlivými profesionály.
Věříme, že Anežka medaili přiveze. Fandíme celému kolektivu a Anežce děkujeme za reprezentaci školy.

Best in English 2019

Studenti našeho gymnázia i letos zabodovali v soutěži Best in English, které se zúčastnilo celkem 624 středních škol a 16 462 studentů z 25 států. Naše Julie Šenková z oktávy se umístila na úžasném 232. místě. Mezi 10 nejúspěšnějších soutěžících z naší školy patří kromě skvělé Julie také: Pavel Chlup ze septimy, Tomáš Klaban z oktávy, Nikola Kobzová z oktávy, Jakub Hladiš ze septimy, Štěpánka Mikulíková ze septimy, Michal Mencl z kvinty, Kateřina Sochová z oktávy, Jakub Salaj ze septimy a Daniela Dorušáková z kvinty. Všem studentům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Ing. Hana Menclová

150 let

Podpora škol formou projektů

sablony 2018

baner 2016

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

programovani do skol

Nenech to být

nntb2

SCIO

Ocenění SCIO

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra